Zostań instalatorem SunPower – dołącz do programu SunPower Advantage Installer

30 października 2020
Zostań instalatorem SunPower – dołącz do programu SunPower Advantage Installer

SunPower Advantage Installer Program to nowy program dla instalatorów, stworzony przez Maxeon Solar Technologies, światowego lidera innowacji solarnych, zajmującego się zarówno projektowaniem, wytwarzaniem oraz sprzedażą paneli fotowoltaicznych marki SunPower®. Program daje firmom instalatorskim dostęp do wielu usług. Ekspercka wiedza, wsparcie marketingowe oraz nagrody to tylko niektóre korzyści, które otrzymasz. Zapoznaj się ze wszystkimi.

Weź udział w specjalistycznych szkoleniach

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom i zostań akredytowanym przez SunPower instalatorem paneli fotowoltaicznych dzięki ukończeniu specjalistycznego szkolenia. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat oraz odznakę SunPower Advantage Installer. SunPower, marka Maxeon Solar Technologies, jest zaufana zarówno wśród właścicieli domów, jak i firm na całym świecie. Wyróżnia się ona wyższą jakością, zwiększoną produkcją energii oraz wytrzymałością. Promuj swoje partnerstwo z Maxeon Solar Technologies i używaj odznaki SunPower Advantage Installer, by wzbudzać zaufanie oraz przyciągać klientów.

Zgłaszaj swoje instalacje z modułami SunPower

Maxeon Solar Technologies, światowy lider innowacji solarnych, chce nagradzać Cię za Twoją lojalność. Otrzymuj nagrody za instalacje wykonane z użyciem modułów SunPower. Wystarczy, że zeskanujesz swoje zakupy na koncie SunPower Advantage, a otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na produkty z katalogu nagród.

Wykorzystuj zebrane przez siebie punkty

Możesz wymienić swoje punkty na różnorodne produkty z katalogu nagród. Mamy wszystko: od elektroniki, poprzez vouchery, aż po produkty marketingowe firmy SunPower!

Dodatkowy serwis gwarancyjny

Wyróżnij się na tle konkurencji oferując klientom dodatkowy serwis gwarancyjny dostępny w ramach programu SunPower Advantage.

Dołącz bezpłatnie: https://sunpower-advantage.com/ . To proste!