Firmy FoxESS i Menlo podpisały kontrakt na dostawę falowników

5 kwietnia 2023
Firmy FoxESS i Menlo podpisały kontrakt na dostawę falowników

FoxESS Polska oraz Menlo Electric podpisali kontrakt na dostawę 150 MW w 2023 roku. Umowa obejmuje falowniki sieciowe 1-fazowe i 3-fazowe oraz falowniki hybrydowe 1-fazowe i 3-fazowe oraz baterie.

Misją Menlo Electric jest ułatwienie transformacji energetycznej poprzez poprawę dostępu do najwyższej jakości komponentów. Dystrybutor jest jednym z trzech największych sprzedawców modułów Jinko Solar i Risen Energy w UE oraz oficjalnym dystrybutorem paneli JA Solar oraz falowników i baterii Sungrow, SolarEdge i FoxESS Polska. Firma przekroczyła 600 milionów złotych przychodu w 2022 roku, realizuje ponad 1000 zamówień, obsługując 300+ klientów miesięcznie. Menlo Electric spodziewa się podwojenia przychodów w 2023 r. Aby niezawodnie dostarczać swoim klientom sprzęt najwyższej jakości, firma przedłużyła współpracę z FoxESS Polska na 2023 rok.

FoxESS Polska dostarcza nowoczesne i uniwersalne falowniki, gotowe do rozbudowy o systemy magazynowania energii, z pełnym wyposażeniem i wsparciem technicznym. FoxESS Polska zatrudnia w tej branży zespół doświadczonych inżynierów. Umożliwia to zapewnienie klientom końcowym dodatkowych korzyści w formie usługi wsparcia w przypadku jakichkolwiek zapytań i problemów technicznych. Polityka wymiany 1:1 door-to-door zapewnia szybkie załatwianie wymian gwarancyjnych. Obecnie FoxESS Polska jest czołowym producentem falowników fotowoltaicznych oferującym najdłuższą gwarancję na swoje falowniki on-grid i hybrydowe, ładowarki, magazyny energii LFP oraz przeciwpożarowe wyłączniki bezpieczeństwa.

W ramach współpracy FoxESS Polska i Menlo Electric przekażą falowniki i baterie dla ukraińskiej szkoły w ramach programu #100RESForSchools prowadzonego przez Fundację Energy Act for Ukraine.

 

Na zdjęciu od lewej: Bartosz Majewski, CEO w Menlo Electric, Anastasiia Vershchynska International Development Manager w Fundacji Energy Act For Ukraine, dr Edyta Wiśniewska-Placheta – Interim Manager w FoxESS Polska, Tomasz Walczyk – Country Manager Poland w FoxESS Polska.

Źródło: Menlo

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika