...

GoodWe po raz 6. z rzędu otrzymuje nagrodę TÜV Rheinland „All Quality Matters”

26 maja 2021
GoodWe po raz 6. z rzędu otrzymuje nagrodę TÜV Rheinland „All Quality Matters”

Dnia 28 kwietnia 2021 r. w Hangzhou odbyła się ceremonia wręczenia nagród „PV Awards”, organizowana przez TÜV Rheinland. Firma GoodWe po raz kolejny została uhonorowana nagrodą „All Quality Matters” w kategorii dużych instalacji domowych oraz małych instalacji komercyjnych i przemysłowych średniej mocy. GoodWe nadal pozostaje liderem na rynku PV, zdobywając szóstą z rzędu nagrodę od TÜV.

TÜV ogłosił wyniki pomiarów wydajności w kategorii dużych instalacji domowych oraz małych obiektów komercyjnych i przemysłowych o średniej mocy. Falownik SMT firmy GoodWe wyróżnił się pod względem mocy wejściowej, wskaźnika konwersji, jakości energii, mocy wyjściowej i stabilności termicznej. Znakomite wyniki pozwoliły nie tylko pozytywnie zaliczyć test TÜV, lecz także zająć pierwsze miejsce z dużą przewagą.

Seria falowników fotowoltaicznych SMT firmy GoodWe jest zgodna z najnowszymi standardami i wymaganiami branżowymi. „Przy obecnym trendzie obniżania kosztów i zwiększania wydajności, moduły o wysokiej mocy stały się powszechne, ponieważ pozwalają one zmaksymalizować zainstalowaną moc na danej powierzchni dachu. Systemy komercyjne i przemysłowe o mocy 30kW stają się zatem rynkowym standardem i wymagają wyższego prądu, co z kolei wymaga wysokiej jakości falowników. Odpowiedzią na to jest GoodWe”, mówi Fang Gang, wiceprezes i współzałożyciel firmy GoodWe.

Tegoroczny zwycięski model, GW30K-MT firmy GoodWe stał się wyjątkowo popularnym produktem. Wraz z gwałtownym wzrostem zapotrzebowania na rynku i niedoborem „chipów”, popyt na niego gwałtownie przyspieszył. Popularność tego produktu wynika jednak głównie z jego właściwości. Maksymalny prąd wejściowy w jednym stringu wynosi 12,5A, co czyni GW30K-MT kompatybilnym z modułami wysokiej mocy i modułami dwustronnymi. Jednocześnie już wkrótce pojawi się kolejna generacja 15A. Urządzenie zapewnia wiele rozwiązań komunikacyjnych, w tym RS485, Wi-Fi, GPRS i PLC. Przeciążenie o 10% po stronie AC zwiększa rzeczywistą moc wyjściową nawet do 33000 W. A przy wyższych wymaganiach bezpieczeństwa, seria SMT GoodWe z pewnością nie zawiedzie dzięki technologii AFCI2.0 i wysokowydajnym chipom przetwarzającym, które zapewniają dokładną identyfikację i inteligentne wyłączanie. Funkcje bezpieczeństwa i ogólna jakość tego falownika są po prostu naprawdę wyjątkowe.