...

Intersolar Europe 2019 – 95% powierzchni wystawienniczej już zarezerwowane

5 lutego 2019
Intersolar Europe 2019 – 95% powierzchni wystawienniczej już zarezerwowane

Intersolar Europe rozpoczęło rok 2019 od dużego sukcesu: 95% powierzchni z 63 000 mkw  powierzchni wystawowej zostało już zarezerwowane – a do zamknięcia rezerwacji pozostały jeszcze cztery miesiące! Bieżący status rezerwacji punktów wystawienniczych jest odzwierciedleniem rozwoju branży fotowoltaicznej. W czerwcu 2018 r. całkowita światowa wydajność instalacji słonecznych i wiatrowych osiągnęła poziom 1 TW (1000 GW) – jest to krok milowy w odniesieniu do nowej energii na świecie. Od 15 do 17 maja 2019 r. odwiedzający wystawę Intersolar Europe w Monachium będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami w branży solarnej. Po raz drugi wystawa odbędzie się obok trzech równoległych wydarzeń w ramach projektu „Inteligentniejsza E Europa” („The Smarter E Europe” – EES Europe) – centrum innowacji dla nowych rozwiązań energetycznych.

Głównymi trendami na majowej wystawie będą technologie produkcyjne, elektrownie fotowoltaiczne oraz pojazdy napędzane energią z fotowoltaiki. Silny rozwój przemysłu napędza boom w technologiach produkcyjnych. To wystarczający powód, aby poświęcić więcej miejsca temu tematowi na wystawach w 2019 r. Po raz pierwszy Intersolar i EES Europe będą wspólnie prezentować temat technologii produkcji w sali całkowicie przeznaczonej temu zagadnieniu. W hali C1 wystawcy i zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z najświeższymi innowacjami w fotowoltaice i produkcji akumulatorów.

Aby uzupełnić ofertę wystawy, przewidziano również sesje towarzyszące z udziałem Forum Fotowoltaiki i Produkcji Baterii, które odbędą się w tej samej hali. Tegoroczna konferencja Intersolar Europe zaprezentuje nowe aspekty branży fotowoltaicznej wraz z bardziej standarowymi obszarami zainteresowań. Niezmiennie elektrownie fotowoltaiczne i systemy magazynowania energii elektrycznej będą mocno widoczne na zbliżającym się wydarzeniu. W tych obszarach zostaną przedstawione zarówno bieżące projekty, jak i modele biznesowe wypracowane dla tych przedsięwzięć. Na wystawie nie zabraknie również projektów pojazdów napędzanych energią z fotowoltaiki.

Więcej na https://www.intersolar.de