Kehua na liście dostawców magazynów energii Bloomberg Tier 1

26 stycznia 2024
Kehua na liście dostawców magazynów energii Bloomberg Tier 1

W dniu 11 stycznia br. Bloomberg New Energy Finance (BNEF) zaprezentował swoją premierową listę Tier1 dla magazynów energii, na której znalazł się Xiamen Kehua Digital Energy Tech CO., Ltd. (zwany dalej Kehua), co stanowi znaczące osiągnięcie firmy w branży magazynowania energii.

Zestawienie Tier1 podobnie jak w przypadku modułów fotowoltaicznych ma na celu ustanowienie przejrzystego systemu wyróżniania rzetelnych producentów stacjonarnych magazynów energii na rynku, w oparciu o udowodnioną wiarygodność bankową realizowanych projektów. Rozwiązania magazynowania energii i firma Kehua zostały uznane przez BNEF za jedne z najbardziej wiarygodnych, co świadczy o globalnym potwierdzeniu czołowej pozycji Kehua.

Jakie kryteria musiała spełnić Kehua?

Kehua  musiała zrealizować i udokumentować w szczegółach co najmniej 6 projektów o mocy co najmniej 1 MW lub 1 MWh. Własna baza produkcyjna jest jedną z największych zalet Kehua i ten punkt miał również kluczowe znaczenie. Zdrowa i silna struktura finansowa Kehua to kolejne atuty, które znalazły odzwierciedlenie w rankingu BNEF Tier 1.

Lista BloombergNEF Energy Storage Tier1 jest uważana za elitarną z kilku powodów, które sprawiają, że firma Kehua jest z niej szczególnie dumna:

  • Lista ta jest wysoce selektywna i obejmuje wyłącznie najlepszych dostawców usług magazynowania energii na świecie.
  • Aby znaleźć się na liście, wymagane jest spełnienie rygorystycznych kryteriów.
  • Tier1 opiera się na obiektywnych danych i nie ma na niego wpływu marketing ani inne czynniki.
  • Cieszy się uznaniem i szacunkiem ekspertów branżowych i inwestorów.

35 lat doświadczenia Kehua energetyce

Dzięki 35-letniemu doświadczeniu w dziedzinie energoelektroniki, Kehua stała się ekspertem w dziedzinie rozwiązań do magazynowania energii odnawialnej. Działając w 5 bazach produkcyjnych na całym świecie, zapewnia dostawę niezawodnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej i magazynowania energii do klientów w ponad 100 krajach.

Największy projekt magazynowania energii w Brazylii

100 MW/200 MWh projekt magazynowania energii z chłodzeniem cieczą w Ningxia, Chiny

Magazyn energii o mocy 200 MW/400 MWh w Guizhou, Chiny

Chłodzony cieczą projekt magazynowania energii w Suzhou, Chiny,
nagrodzony tytułem „Energy Transition Changemaker” na konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu COP28

Globalne wyróżnienia Kehua

W 2021 r. firma Kehua została uznana przez BloomberNEF za jedną z dziesięciu najlepszych marek falowników fotowoltaiczny z finansowaniem, a w 2022 r. została sklasyfikowana przez „S&P commodity insights” jako czwarty co do wielkości dostawca inwerterów do systemów magazynowania energii na świecie. Lista Tier 1 potwierdza globalne uznanie ekspertów rynkowych dla Kehua w dziedzinie magazynowania energii.

O Kehua

Kehua zawsze wprowadzała innowacje oraz dostarczała wysoce nowoczesne i niezawodne rozwiązania, aby przyczynić się do globalnej transformacji w kierunku czystej energii. Firma będzie kontynuować swoje zaangażowanie na rzecz bardziej ekologicznego oraz zrównoważonego świata dziś i w przyszłości.

artykuł sponsorowany