Kehua Tech prezentuje na RE+ 2022 najnowsze rozwiązania PV+ESS

12 października 2022
Kehua Tech prezentuje na RE+ 2022 najnowsze rozwiązania PV+ESS

Największa wystawa energii odnawialnej w Ameryce Północnej, RE+, została otwarta w Anaheim Convention Center w Kalifornii 20 września 2022 r. Wystawa RE+ jest zbiorem trzech wystaw: SPI (Solar Power International), ESI (Energy Storage International) i Smart Energy Week. Kehua Tech, wiodący na świecie ekspert w dziedzinie rozwiązań PV i ESS, wziął udział w RE+ z serią mieszkaniowych ESS iStoragE i wieloma innymi produktami, odnosząc wielki sukces.

Podczas 3-dniowej wystawy licznie odwiedzający goście zatrzymywali się przy stoisku Kehua Tech i komunikowali się z ekspertami na temat technologii produktów, trendów w branży i zamiaru rozpoczęcia współpracy.

RE+ gromadzi wielu doskonałych uczestników rynku z obydwu dziedzin: PV i ESS, prezentując mnóstwo imponujących produktów i rozwiązań. Jako starszy ekspert branżowy Kehua Tech wyraża swoje zadowolenie z takiego trendu – kierunku rozwoju rynku PV+ESS. Zawsze wierzymy, że energia odnawialna jest branżą o wielkim potencjale w przyszłości i zawsze jesteśmy zaangażowani, aby każdy mógł cieszyć się zielonym życiem, jakie przynosi ta technologia – powiedziała na RE+ Sunny Xu, wiceprezes Kehua Tech.

Globalna branża magazynowania energii weszła w ostatnich dwóch latach na ścieżkę szybkiego rozwoju, a Kehua Tech była na nią dobrze przygotowana. Według IHS Markit, w ciągu ostatnich dwóch lat Kehua znalazła się w pierwszej piątce dostawców falowników współpracujących z magazynami energii. ESS wprowadzone na rynek amerykański obejmują nowo zaprezentowane dla rynku mieszkaniowego rozwiązania ESS typu „wszystko w jednym”, ESS przemysłowe i komercyjne oraz ESS dla dużych elektrowni.

Wprowadzona na rynek w sierpniu br., nowa seria iStoragE była niewątpliwie faworytem na stoisku.  Zgodnie z koncepcją projektową S3 – Safe, Simple i Smart, seria iStoragE wykorzystuje większe ogniwa LFP, modułową konstrukcję, inteligentny monitoring oraz niezależne zarządzanie ładowaniem i rozładowywaniem. Jest ona znana jako strażnik zarządzania energią w domu.

  • Bezpieczny: Bateria wykorzystuje duże mnożnikowe ogniwa LFP. Dlatego mniejsza liczba ogniw baterii i większa pojemność prowadzą do większej niezawodności. Wewnętrzna fizyczna i elektryczna izolacja modułu baterii minimalizuje prawdopodobieństwo wypadków związanych z bezpieczeństwem akumulatora. Wbudowany moduł przeciwpożarowy posiada ochronę termiczną, co może skutecznie przyczynić się do zapobiegania wypadkom.
  • Prosty: Dla łatwej instalacji każda część ESS ma modułową konstrukcję ze znormalizowanymi łącznikami i złączami typu plug-and-play. Aby zapewnić skalowalną elastyczność, obsługuje automatyczne włączanie/wyłączanie całego systemu w zależności od potrzeb i okoliczności.
  • Inteligentny: Inteligentny system zarządzania iStoragE umożliwia monitorowanie modułów baterii oraz indywidualne zarządzanie ładowaniem i rozładowywaniem. Pozwala na rozbudowę bez uszkadzania poprzez łączenie starych i nowych baterii. W rezultacie skutecznie zmniejsza możliwość wystąpienia efektu beczki i zwiększa dostępną pojemność baterii nawet o 10 proc.

Oprócz rozwiązań ESS na targach RE+ 2022 Kehua Tech zaprezentowała BCS125K-B-HM, konwerter DC/DC SPT175/200, gotowe magazyny energii 1500 V w formie kontenerowej dla C&I oraz scenariusze zastosowań ESS w dużych elektrowniach przemysłowych. Wśród nich znalazł się konwerter SPT175/200, który z wielokanałowym połączeniem równoległym i zaawansowaną konstrukcją integracji magnetycznej, inteligentnym systemem chłodzenia powietrzem i niewielkimi rozmiarami staje się najlepszym narzędziem optymalizacji dla średnich i dużych akumulatorów magazynujących energię.

Na targach Re+ 2022 Kehua przedstawiła również falowniki fotowoltaiczne, w tym SPI60K-BHV, SPI350K-B-H, które spotkały się z dużym uznaniem klientów na rynku amerykańskim. Doceniono  jakość produktów, zaawansowane technologie, wielofunkcyjność oraz możliwość szerokich zastosowań falowników.

O Kehua Tech

Będąc doświadczonym ekspertem w branży energii odnawialnej, Kehua od 1988 r. jest innowatorem rozwiązującym problemy, oferuje doskonałe zarządzanie łańcuchem dostaw na całym świecie, a także niskie koszty produkcji i niezawodną obsługę klienta.

Firma Kehua znajduje się wśród 10 najlepszych światowych marek producentów falowników fotowoltaicznych wykorzystywanych w projektach finansowanych z kredytu terminowego na listach Bloomberga oraz numerem 5 wśród dostawców falowników hybrydowych (współpracujących z magazynami energii) klasyfikowanych przez IHS Markit. Kehua w dalszym ciągu będzie tworzyć zieloną energię, angażując swoje siły badawczo-rozwojowe, aby świat mógł bezpiecznie cieszyć się życiem bez emisji dwutlenku węgla.

 

artykuł sponsorowany