novotegra – idealne rozwiązanie na każdy dach

12 sierpnia 2022
novotegra – idealne rozwiązanie na każdy dach

Czy słyszałeś/aś już o systemie montażowym novotegra w całości opracowanym przez firmę BayWa r.e.? Od wielu lat odnosi on sukcesy na rynku systemów montażowych na całym świecie, a popularność swą zawdzięcza niebywałej jakości, niezawodności i uniwersalności. To bardzo bezpieczny wybór zarówno dla instalatora, jak i dla klienta końcowego. Brzmi ciekawie? Więcej o systemie novotegra dowiesz się z poniższego artykułu.

NOWOŚĆ: Profile podnoszące novotegra

Mamy przyjemność zaprezentować nowość w systemie novotegra od BayWa r.e. – profile podnoszące. Pilotażowo wprowadzamy je do sprzedaży – dzięki nim uniesiecie konstrukcję o dodatkowe 5°-6°. To idealne rozwiązanie dla dachów z blachotrapezu z lekkim spadem. Największą gratką jednak jest to, że możecie otrzymać te profile za darmo! Jedynym warunkiem jest zakupienie mostków novotegra w naszym sklepie, wyrażenie chęci skorzystania z promocji i profile dla konstrukcji do 10 kW będą wasze. Co więcej, ekipa novotegra przywiezie Wam te elementy na miejsce instalacji, będzie asystować przy ich montażu i chętnie pozna Waszą opinię.

Sztyce i mostki – nie znajdziesz lepszych!

Sztyce i mostki to jeden z flagowych produktów novotegra, który odróżnia ją od konkurencji. Znane są z niebywałej trwałości i jakości wykonania, które są jak najbardziej konkurencyjne względem innych produktów na rynku. Przekonajcie się sami!

 

Haki dachowe Flex  – wysoka dostępność

Jeśli potrzebujecie naprawdę trwałego i solidnego mocowania, zapraszamy po haki dachowe flex do naszego webshopu. Zestaw haków dachowych jest dostępny w różnych wariantach, które można dobrać indywidualnie do danego projektu. Teraz dysponujemy  naprawdę sporą ilością.

Sprawdź ofertę – Kliknij tutaj

 

 

Siła systemu novotegra – referencje naszych klientów

O niezawodności i uniwersalności systemu montażowego novotegra świadczą piękne instalacje wykonane przez naszych klientów na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługują te wykonane w naszym kraju, oto kilka z nich…

Skąpana w słońcu Instalacja PV wykonana na dachu Dom na wodzie  przez firmę SunOne

Instalacja PV wykonana na systemie novotegra na dachu Parku Wodnego w Krakowie – firma GreenSun
Źródło: Wpis na profilu firmy GreenSun – Facebook, link źródłowy

Imponująca instalacja o mocy 500 kWp wykonana przez firmę Elektro Masters na dachu firmy Sandvik w
Źródło: Wpis na profilu firmy Elektro Masters – Facebook, link żródłowy

Bezpłatna asysta przy montażu

Czy wiesz, że jako jedyny dystrybutor PV w Polsce BayWa r.e. Solar Systems w swojej ofercie ma całkowicie bezpłatną asystę przy montażu systemu novotegra? Jeśli więc zdecydujesz się zakupić naszą konstrukcję, nasi specjaliście razem z Twoją ekipą wejdą na dach, by uczestniczyć w montażu i dzielić się wskazówkami dotyczącymi bezpiecznej instalacji? Pokażemy Ci również możliwości naszego systemu oraz sztuczki, które mogą usprawnić i przyśpieszyć Twoją pracę.

Źródło: Asysta przy montażu, wpis na profilu firmy SunOne – Facebook, link źródłowy

„Ani jedna dachówka nie pękła pod hakiem, co jest nagminne w innych systemach. Oczywiście montaż zgodnie z instrukcją, z zachowaniem odpowiednich odległości od dachówek. Instrukcja do systemu jest przygotowana bardzo profesjonalnie i zawiera dokładnie te informacje, których potrzebuje instalator. Bardzo małe podcięcia dachówek, więc małe ich osłabienie i wysoka estetyka. Konstrukcja sztywna, można po niej chodzić.”Klient BayWa r.e. Solar Systems (opinia opublikowana na platformie zakupowej: sklep.baywa-re.pl)

„Cały system novotegra oceniam wysoko. Szyna sztywna, można w niej łatwo chować kable, więc w efekcie nie widać żadnych przewodów pod panelami. W połączeniu z hakami, łatwo się poziomuje konstrukcję poprzez pokręcenie nakrętkami, wstępnie – bez użycia narzędzi.” – Klient BayWa r.e. Solar Systems (opinia opublikowana na platformie zakupowej: sklep.baywa-re.pl)

sklep.baywa-re.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe, platformę zakupową 24/7, konkurencyjne ceny i możliwość odbioru osobistego.

Chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ze świata PV?

Subskrybuj nasz newsletter. Zapisz się >>

Obeserwuj nasze media społecznościowe. Facebook novotegra >>  Facebook BayWa r.e. >>

 

 

 

 

BayWa r.e. Solar Systems

Autoryzowany dystrybutor PV w Polsce

ul. Krakowska 390, 32-080 Zabierzów

 

artykuł sponsorowany