Ogólnopolska akcja #WłączPolskiePV

4 października 2020
Ogólnopolska akcja #WłączPolskiePV

Magazyn Fotowoltaika został patronem medialnym ogólnopolskiej akcji #WłączPolskiePV. Jej celem jest zachęcanie do włączenia energii elektrycznej z instalacji PV, opartych na rozwiązaniach polskich producentów oraz propagowanie postaw ekologicznych i zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Inicjatorem akcji jest polski producent modułów PV – marka Bruk-Bet Solar, który w jej ramach wraz z 26 akredytowanymi firmami instalacyjnymi  oferuje sprawdzone produkty z długoletnią gwarancją i opieką posprzedażową.

Kluczowa dla akcji jest współpraca ze sprawdzonymi ekipami instalatorskimi z całej Polski. Firmy te w ramach Programu Partnerskiego Bruk-Bet Fotowoltaika posiadają autoryzację Bruk-Bet Solar i Bruk-Bet PV, która świadczy o wysokiej jakości oferowanych przez nie usług i wiedzy merytorycznej z zakresu komponentów instalacji fotowoltaicznych znajdujących się w ofercie firmy Bruk-Bet.

Akcja skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych i właścicieli firm zainteresowanych montażem instalacji PV. Za pomocą formularza na stronie mojepv.solar.bruk-bet.pl można otrzymać wycenę instalacji, nie wychodząc z domu. W ramach akcji uruchomiono dodatkowo infolinię, która zapewnia bezpośredni kontakt z producentem.

Więcej o akcji