Przenośny, multiużyteczny magazyn energii z dwoma falownikami z USA

3 grudnia 2021
Przenośny, multiużyteczny magazyn energii z dwoma falownikami z USA

Mango Power składa się z dwóch potężnych części o całkowitej pojemności baterii 6,9 kWh. Górny jego element – Mango Power Move – jest zdejmowany, można go zabrać ze sobą wszędzie. Został zbudowany z myślą o pracach w garażu, życiu na świeżym powietrzu, łatwo zdejmuje się z podstawy i można go przenosić do innych części domu, na podwórko lub załadować do samochodu na wycieczkę. Pojemność tego elementu akumulatora to 2,3 kWh.

Mango Power Move jest połączony z dolną częścią – Mango Power Home – poprzez unikalny, ultraszybki łącznik mUnion. Jest on wyposażony w mechanizmy zapobiegające porażeniu prądem, dzięki czemu obydwa elementy możesz bezpiecznie dzielić w dowolnym momencie. Po rozdzieleniu jednostki złącza są izolowane i bezpieczne w dotyku.

Mango Power Move idealnie nadaje się do użycia w kamperze lub na kempingu, gdzie z łatwością naładuje wszystkie telefony i laptopy, zasili projektor filmowy i o poranku uruchomi ekspres do kawy. Dzięki mocy wyjściowej prądu przemiennego 2000 W lub do 3300 W poradzi sobie również z trudnymi pracami w domu, takimi jak spawanie, zasilanie elektronarzędzi z dala od gniazdek ściennych. Mango oferuje 19 różnych portów do ładowania różnych urządzeń akumulatorowych takich smartfony, laptopy, inne, w tym port 120V@30A dla samochodu kempingowego i unikalny port zapasowy 40A do użytku domowego, a także możliwość ładowania samochodu elektrycznego.

Mango to jedna z najszybszych na świecie stacji ładowania. Ma superszybkie ładowanie 3300 W, z kolei mniejszy akumulator – Mango Power Move – ładuje się prądem o mocy 1300 W. Urządzenie podłącza się do dowolnego gniazdka ściennego. Pełne ładowanie trwa 2,5 godziny, 80% pojemności osiąga w 1,5 godziny. Dzięki drugiemu wbudowanemu falownikowi, który jest falownikiem fotowoltaicznym, magazyn energii Mango można łatwo podłączyć zarówno do domowego systemu PV, jak i przenośnych paneli słonecznych dedykowanych dla urządzenia.

Mango wykorzystuje nową, ulepszoną baterię litowo-żelazowo-fosforanową (LFP), która przewidziana jest aż na 7000 cykli. To co najmniej 10 lat bezpiecznego użytkowania. Zachowuje ponad 80% swojej pojemności po pełnych 4000 ładowań i ponad 50% po 7000 ładowań.

W każdej części Mango Power Union znajdują się cztery zestawy cichych (poniżej 45 dB) wentylatorów chłodzących. Wystarczająco dużo, aby obie jednostki były chłodne bez wydawania dźwięku, dzięki czemu Mango nigdy się nie przegrzewa, a hałas nie przeszkadza domownikom.

Nowoczesny wygląd, pełna programowalność, łatwe sterowanie mają zapewnić przyjazne użytkowanie urządzenia.

Mango Power to marka branży zielonej energii skoncentrowana na opracowywaniu domowych rozwiązań zasilania, przenośnych urządzeń zasilających i powiązanych akcesoriów. We współpracy z niektórymi czołowymi, światowymi dostawcami baterii z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, Mango Power dostarcza konsumentom wysokiej jakości produkty zasilane energią odnawialną. Realizuje misję wprowadzania inteligentnych produktów zasilanych zieloną energią do każdego domu, pomagając każdej rodzinie zrealizować wizję przyszłości z zerową emisją dwutlenku węgla.

Źródło: indiegogo.com

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika