Kehua Tech zadebiutowała z rozwiązaniami PV+ESS na targach Intersolution Belgium 2023

30 stycznia 2023
Kehua Tech zadebiutowała z rozwiązaniami PV+ESS na targach Intersolution Belgium 2023

Kehua Tech to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych oraz technologii magazynowania energii (PV+ESS), co wynika z ponad 35-letniego doświadczenia w tworzeniu produktów elektronicznych. Na targach Intersolution Belgium 2023 zaprezentowała rozwiązania dla mieszkań oraz C&I, które wyróżniały się na tle konkurencji. Tym, co je charakteryzuje, są większa niezawodność i elastyczność, otwierające nowe możliwości rozwoju lokalnych źródeł energii odnawialnej.

Podczas dwudniowej wystawy stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników, a eksponowane rozwiązanie i sprzęt fotowoltaiczny wywoływały pozytywne reakcje ekspertów branżowych. Eksperci techniczni Kehua odpowiadali na wszystkie pytania, dzięki czemu komunikacja i wymiana informacji obejmowała wszystkie możliwe innowacyjne zastosowania prezentowanych rozwiązań. Każdy odwiedzający otrzymał odpowiedzi na pytania i wątpliwości, nawet obejmujące najmniejsze detale i zawiłości techniczne.

Kryzys energetyczny przyczynił się do gwałtownego wzrostu popytu na domowe systemy magazynowania energii na rynku europejskim. Aby sprostać różnym wymaganiom rynkowym na Starym Kontynencie, Kehua zaprezentowała wiodący w branży magazynowania energii, kompleksowy i modułowy system iStoragE przeznaczony do zastosowań w przestrzeniach domowych. Kehua opisuje serię iStoragE za pomocą trzech głównych cech przewodnich, którymi są: bezpieczeństwo, prostota i inteligencja. Cechy te służą nie tylko użytkownikom końcowym, ale także pomagają sprzedawcom i firmom instalacyjnym w podjęciu decyzji o wyborze modułowego systemu magazynowania energii iStoragE typu all in one.

Prezentowany system magazynowania energii to przełomowe rozwiązanie dzięki modułowej konstrukcji 1+X (inewerter + baterie), która jest bardziej wszechstronna niż tradycyjny mieszkaniowy ESS. Modułowy iStoragE charakteryzuje nie tylko łatwa instalacja, którą zapewnia konstrukcja all in one, ale także elastyczność zastosowania i rozbudowy.

Rozwiązanie to pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy już od samego początku inwestycji, upraszcza proces obsługi i utrzymania na starcie i na późniejszym etapie działania, a dzięki inteligentnej platformie zarządzanie i kontrola trybów pracy skutkują dodatkową redukcją wszystkich możliwych kosztów.

Eleganckie i nowoczesne wzornictwo zostało docenione i produkt znalazł się w finale „IDEA” –  jednej z trzech najważniejszych na świecie nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

 

Falownik stringowy z serii X2 o mocy w przedziale 8–350 kW, jest flagowym produktem Kehua, pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności każdego realizowanego projektu energetycznego – w biurze, w domu, a także w skali inwestycyjnej (np. farma fotowoltaiczna).

Seria X2 została wyposażona w interfejs do podłączenia magazynu energii, w związku z tym istniejącą już inwestycję fotowoltaiczną można w każdym momencie dostosować do potrzeb użytkowników w zakresie systemów magazynowania energii. Nowoczesna konstrukcja i działanie techniczne umożliwiają obniżenie kosztów transportu, magazynowania i instalacji.

Podczas targów Kehua zaprezentowała również jeden z największych falowników stringowych na świecie: SPI350K-B-H o maksymalnej mocy 99,02%.

 

Kehua przygotowała dedykowane na rynek Beneluksu produkty i rozwiązania, a Intersolution stał się doskonałą platformą do zaprezentowania koncepcji „PV + ESS for the Future” w krajach Beneluksu. Jak na eksperta w branży energetycznej przystało, Kehua zajmuje piątą pozycję wśród globalnych dostawców falowników do magazynowania energii według S&P (dawniej IHS Markit) oraz znajduje się w TOP 10 marek falowników solarnych wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym, według Bloomberga. Kehua będzie nadal pomagać w tworzeniu czystej energii dzięki swoim badawczo-rozwojowym zasobom i przekonaniu, że dzięki jej pracy świat będzie mógł cieszyć się bezpiecznym życiem bez węgla.

 

artykuł sponsorowany