Kehua Tech zaprezentowała na Intersolar Europe 2022 nową, wprowadzoną na rynek, wyróżniającą się wizualnie, pełną gamę produktów PV + ESS

19 maja 2022
Kehua Tech zaprezentowała na Intersolar Europe 2022 nową, wprowadzoną na rynek, wyróżniającą się wizualnie, pełną gamę produktów PV + ESS

Trwająca trzy dni wystawa Intersolar 2022 zakończyła się pełnym sukcesem. Kehua zaprezentowała uczestnikom targów przybyłym z całego świata swoje najnowsze rozwiązania produktowe. Powodem zainteresowania zwiedzających był także elegancki wygląd prezentowanych urządzeń.

 W oparciu o bogate doświadczenie projektowe i wiodącą pozycję na rynku, firma Kehua zaprezentowała na targach Intersolar Europe 2022 nowe, kompleksowe rozwiązania z sektora nowej energii PV + ESS (system magazynowania energii dla fotowoltaiki, ang. Photovoltaic + Energy Storage System). Prezentowane produkty to: falowniki szeregowe o mocach od 8 do 320 kW, modułowy system magazynowania energii, system magazynowania energii 1000 V/1500V i produkty ESS do użytku domowego. Oferta skierowana jest dla całego rynku PV + ESS od zastosowań mieszkaniowych poprzez C&I (komercyjne i przemysłowe, ang. Commercial and Industrial) po systemy dla użyteczności publicznej. Kehua tworzy rozwiązania przyjazne rodzinom, umożliwiające zużywanie czystej energii, wolnej od emisji CO2.

Główne typy produktów prezentowanych na wystawie to rozwiązanie mieszkaniowe o zerowym śladzie węglowym, rozwiązania ESS dla mieszkalnictwa, rozwiązani C&I o zerowym śladzie węglowym oraz zintegrowane systemy zewnętrzne (rozwiązanie kompleksowe typu wszystko w jednym).

Rozwiązanie mieszkaniowe 0-węglowe (o zerowym śladzie węglowym)

Nowa wersja urządzeń Kehua dla mieszkalnictwa zadebiutowała na wystawie poświęconej wprowadzeniu każdego domu w bardziej zaawansowany etap ery inteligentnych i ekologicznych rozwiązań.

Falowniki szeregowe serii SPI (8-40) K-B X2 z funkcją magazynowania energii, w pełni dostosowują się do trendu modernizacji elektrowni fotowoltaicznych polegającej na rozbudowie o ESS (także w późniejszym czasie). Ta funkcja falowników sprawia, że projektowane elektrownie i inwestycje wyposażone w takie urządzenia są kosztowo bardziej elastyczne. Konstrukcje o dużej gęstości mocy i kompaktowe rozmiary falowników umożliwiają zmniejszenie kosztów transportu, magazynowania, budowy instalacji oraz skraca okres zwrotu kapitału z inwestycji. Doskonały i stylowy wygląd wywołuje pozytywne wrażenia wśród użytkowników falownika. We wszystkich aspektach i wielu wymiarach, zalety falowników szeregowych serii SPI (8-40) K-B X2 z funkcją magazynowania energii czynią je najlepszymi falownikami słonecznym ROI (ang. Return of Investment).

 

Rozwiązania ESS dla mieszkalnictwa

Spójna koncepcja estetyczna urządzeń Kehua Tech sprawia, że system do zarządzania energią staje się elementem domowego krajobrazu. Zintegrowana i modułowa konstrukcja serii iStoragE pozwala zaoszczędzić 30% kosztów, a produkt może ograniczyć od 50 do 87,5% strat energii dzięki podwójnej izolacji elektrycznej i fizycznej na poziomie całego zastawu. Ponadto ochrona przeciwpożarowa na poziomie systemu, funkcja AFCI (ang. Arc Fault Circuit Interrupter), 1-sekundowe RSD (ang. Rapid Shutdown Device) i szybkość reakcji wyższa o 60% niż średnia w branży – czynią to rozwiązanie bardziej bezpiecznym i niezawodnym. Funkcja prognozowania pogody AI (ang. Artificial Intelligence) pomaga w inteligentnym zarządzaniu energią.

Rozwiązanie C&I o zerowym śladzie węglowym

Kehua zaprezentowała serię urządzeń SPI (100-125)K-B, SPI (250-320)K-B-H i BCS100K-B-HM dla C&I i użyteczności publicznej o zerowym śladzie węglowym. Niezależnie od zróżnicowanej wydajności i elastyczności sieci energetycznej klienci Kehua dobiorą odpowiednie urządzenia do potrzeb swojego projektu.

Kompleksowe rozwiązanie dla kontenerowych, zintegrowanych systemów zewnętrznych

Kehua opracowała rozwiązanie zintegrowanego, kontenerowego systemu typu wszystko w jednym  do zastosowań użytkowych na zewnątrz obiektów.

Kolejny produkt o nazwie BCS3450K-HUD/T to rozwiązanie pod klucz. Ponieważ jest łatwy w instalacji, klienci mogą zaoszczędzić na kosztach budowy.

Posiadając 34-letnie doświadczeniem w dziedzinie energii odnawialnej, Kehua zaczęła wdrażać przyszłościową koncepcję PV + ESS. Firma znalazła się wśród 10 producentów najlepszych marek falowników fotowoltaicznych rekomendowanych przez Bloomberg L.P. dla projektów finansowanych z kredytu terminowego oraz została uznana przez IHS Markit dostawcą nr 5 falowników hybrydowych na świecie.

Plan działania Kehua Tech oraz posiadana wizja rozwoju technologii i rynku wyznaczają dalszą drogę badawczą i rozwojową wiodącą do wytwarzania czystej energii oraz osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla na świecie.

www.kehua.com

marketing@kehua.com

 

artykuł sponsorowany