Trina Solar zaprezentuje zintegrowane rozwiązania solarne na targach Intersolar Europe 2023

19 maja 2023
Trina Solar zaprezentuje zintegrowane rozwiązania solarne na targach Intersolar Europe 2023

Wizja firmy  Trina Solar – oparta na idei Power Beyond Solar – obejmująca moduły PV, struktury montażowe, magazynowanie i systemy pod klucz – będzie prezentowana w hali A1, na stanowisku A1.370/490 podczas najbliższych targów Intersolar w Monachium.

Intersolar – największe europejskie targi branży PV odbędą się w Monachium w dniach 14-16 czerwca 2023 r. W ich trakcie Trina Solar zaprezentuje pełne portfolio swoich produktów, obejmujące struktury montażowe, systemy magazynowania energii i szeroką gamę modułów fotowoltaicznych. Firma przybliży też uczestnikom targów działania, które podejmuje na swojej ścieżce rozwoju w kierunku dostawcy zintegrowanych rozwiązań, prowadząc wszystkie elementy swojej działalności zgodnie z wizją bezpiecznej energetycznie przyszłości.

Gonzalo de la Viña, prezes regionu EMEA w Trina Solar, wskazuje: “Targi Intersolar Europe są dla nas idealną okazją, by zaprezentować bogate portfolio rozwiązań solarnych i podzielić się naszą wizją. Europejski zespół Trina Solar zaprezentuje nasze najważniejsze wartości, które są kluczowe dla zrównoważonego rozwoju i przyszłościowego przywództwa w branży PV: innowacyjne technologie, światowej klasy standardy jakości i dzielenie się wiedzą z otoczeniem.”

Dodaje też: “Stojące przed nami wyzwania środowiskowe wymagają poważnej zmiany w sposobie myślenia i przywództwa, i to właśnie obejmuje nasza wizja energii przyszłości. Ten zrównoważony sposób prowadzenia biznesu został ukształtowany przez zarząd Trina Solar już na początku istnienia firmy, 25 lat temu. Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się naszą wizją podczas tegorocznej edycji Intersolar”.

Na swoim stoisku Trina Solar zaprezentuje kilka powiązanych ze sobą serii produktów do zastosowań dachowych i naziemnych: szeroką gamę modułów fotowoltaicznych, konstrukcje montażowe oraz systemy magazynowania energii na dużą skalę.

Źródło: Trina Solar

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika